The Fine Tunas

The Fine Tunas live show sample

TULEKUL

 –

Tartu bluusiklubi
Red Emperor live
Emajõe bluus
Suveterrassi Live
Pärnu bluusipeävad
Porkuni Bluus
Augustibluus
Uue Maailma Festival
Blues Estonia Open Mic + Jam
Gunnar Grapsi 16. mälestuskontsert

BÄNDIST

The Fine Tunas on lihtne ja maitsev kooslus, kelle muusikas leidub noote mahedast sushist kiirete veealuste põigeteni välja.

Bändi laulja Liisi oli aastaid otsinud oma häälega kokku sobivat kitarrikõla. Lõpuks leidis ta Riho oma elektrilise bluusi sound’iga. Ühine muusikaline tunnetus viis püsiva koosluseni ning inspireeris üheskoos järjepidevalt muusikat tegema. Tuunade kõla kompab piire bluusi, roki, vesterni ja kantri maailmade vahel. Kuulaja paneb kindlasti tähele Liisi erilise tämbri kõrval Riho sütitavaid soolosid, millele annavad kandva jõu trummar Don ja Austraaliast pärit bassimängija Mike.

Bändi esimene ülesastumine oli väga menukas. „Ei oska kuidagi olla,“ imestas Riho pärast seda. Mõne päeva möödudes järgnes kontserdile kutse astuda üles Eesti suurimal bluusifestivalil. Kogenud Augustibluusi helimees Priit Pajusalu kirjutas: „Kõik töötas! Liisi on hea bluusi- ja soulitunnetusega lauljanna. Riho kitarrisoolod olid maitsekad, täpsed ja väga hea sound’iga.“

The Fine Tunas’e eesmärgiks on pakkuda kuulajatele värsket vaatenurka. Seega, kui räim tomatis on ära tüüdanud, proovi parem peenelt maitsestatud tuunikala!

LIIKMED

Liisi

Riho

Mike

Donat

KONTAKT

info@thefinetunas.ee

✆ +372 56471661